Home  »  AktualnościNews   »   Czekamy na uwagi po uruchomieniu tramwaju

Czekamy na uwagi po uruchomieniu tramwaju

Od piątku 25 sierpnia zostanie uruchomiona nowa linia tramwajowa na Jar. Jak się jeździ po mieście? Miejski Zarząd Dróg w Toruniu czeka na uwagi.

Nowa linia tramwajowa przebiega z centrum Szosą Chełmińską, ul. Długą, Legionów, Polną, Ugory i Watzenrodego aż do nowej pętli przy ul. Heweliusza.  Powstaniu infrastruktury torowej towarzyszyła przebudowa układu drogowego. Zmienił się m.in. plac NOT, Chełmińska na odcinku od placu NOT do skrzyżowania z ul. Bema, ulica Długa, rondo Czadcy oraz ulica Legionów do ul. Polnej. Na skrzyżowaniu Strobanda /Watzenrodego wybudowano rondo. Dodatkowo, dla poprawy bezpieczeństwa na trasie, w kilku miejscach, zamontowano sygnalizację świetlną.  Jak to wygląda w praktyce? Jak się spisuje?

Jeśli przejechałeś się nową trasą i masz propozycję korekt  np. w zakresie działania sygnalizacji lub innych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego zdzwoń lub napisz do Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu.

Uwagi można zgłaszać od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 15.00  drogą elektroniczną na adres : mzd@mzd.torun.pl. Wszystkie zgłoszenia zostaną dokładnie przeanalizowane.

powrót Informację wprowadził(a): admin Data zamieszczenia: 24 sierpnia, 2023
 
Skip to content