UWAGA
 

Konsultacje

Postaw stojak z drogowcami

2020-06-23
Postaw stojak z drogowcami Toruńscy drogowcy zapraszają do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji pod nazwą: „Postaw stojak z drogowcami”. Akcja jest organizowana od kilkunastu lat i cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców.
więcej

Łukasiewicza z mieszkańcami

2020-05-29
W okresie od 22.05.2020 r. do 27.05.2020 r., zgodnie z informacją zamieszczoną na stronie www.mzd.torun.pl w zakładce Zaprojektuj Ulicę, Miejski Zarząd Dróg w Toruniu przyjmował uwagi dotyczące trzech zaproponowanych koncepcji przebudowy ul. Łukasiewicza w Toruniu. Z uwagi na sytuację epidemiczną zaproponowano, aby uwagi przesyłać drogą elektroniczną na adres: mzd@mzd.torun.pl. Konsultacje cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców. Wpłynęło 38 uwag, złożono 4 pisma z propozycjami rozwiązań.
więcej

Trzy koncepcje rozbudowy ulicy Łukasiewicza. Zaprojektuj ulicę z drogowcami.

2020-05-20
Trzy koncepcje rozbudowy ulicy Łukasiewicza. Zaprojektuj ulicę z drogowcami. Miejski Zarząd Dróg w Toruniu przygotowuje dokumentację kosztorysowo-projektowa dla przebudowy ul. Łukasiewicza, na odcinku od ul. Szosa Okrężna do ul. Fałata.
więcej

Chabrowa z mieszkańcami

2019-11-28
Chabrowa z mieszkańcami Trwa opracowywanie dokumentacji projektowej dla ulicy Chabrowej.
więcej

Rozbudowa ul. Batorego od ul. Polnej w kierunku północnym w Toruniu

2019-10-16
Rozbudowa ul. Batorego od ul. Polnej w kierunku północnym w Toruniu W nawiązaniu do przeprowadzonych konsultacji dla projektu „Rozbudowa ul. Batorego od ul. Polnej w kierunku północnym w Toruniu” zamieszczamy plany z uwzględnieniem uwag wniesionych przez mieszkańców.
więcej

Rozbudowa ulicy Batorego z mieszkańcami

2019-08-14
Rozbudowa ulicy Batorego z mieszkańcami Spotkanie z projektantem, możliwość zgłoszenia uwag przez internet-tak będą wyglądały konsultacje dotyczące rozbudowy ul. Batorego od ul. Polnej w kierunku północnym w Toruniu.
więcej

Projektowanie z udziałem mieszkańców

2019-07-29
Projektowanie z udziałem mieszkańców Trwają prace projektowe związane z przygotowaniem tymczasowej przeprawy przez Wisłę w Toruniu, która będzie wykorzystywana podczas remontu i rozbudowy mostu im. Józefa Piłsudskiego.
więcej

Kutrzeby i Bołtucia do projektowania

2019-06-14
Kutrzeby i Bołtucia do projektowania Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza Państwa na spotkanie informacyjne dotyczące opracowania dokumentacji projektowej dla ulic: Kutrzeby oraz Bołtucia w Toruniu.
więcej

Konsultacje ul. Towarowa

2018-12-07
Konsultacje ul. Towarowa W nawiązaniu do konsultacji dla projektu rozbudowy ul. Towarowej w Toruniu przeprowadzonych we wrześniu 2018 r. informujemy, że zakończono prace na dopracowanie koncepcji rozbudowy ul. Towarowej.
więcej

Towarowa z mieszkańcami

2018-09-06
Towarowa z mieszkańcami Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach realizowanego od kilku lat programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców Torunia do udziału w kolejnych konsultacjach.
więcej

Podsumowanie konsultacji dotyczących ul. Wodnej

2018-07-02
Podsumowanie konsultacji dotyczących ul. Wodnej Przebudowa ulicy Wodnej po konsultacji z mieszkańcami.
więcej

Wodna z mieszkańcami

2018-05-30
Wodna z mieszkańcami Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do internetowego udziału w konsultacjach, dotyczących przebudowy ul. Wodnej.
więcej

Stokrotkowa po spotkaniach z mieszkańcami

2018-05-11
Stokrotkowa po spotkaniach z mieszkańcami Znany jest już ostateczny kształt projektu przebudowy ulicy Stokrotkowej w Toruniu. To kolejna uliczka, która została zaprojektowana wspólnie z mieszkańcami w ramach realizowanego przez MZD programu pn. „Zaprojektuj ulicę”.
więcej

Spotkanie ul. Rodzinna i ul. Przyjemna

2018-05-07
Spotkanie ul. Rodzinna i ul. Przyjemna Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym projektu zadań: ”Rozbudowa ul. Rodzinnej na odcinku od ul. Przyjemnej w kierunku północnym w Toruniu” oraz „Rozbudowa ul. Przyjemnej na odcinku od ul. Rodzinnej do ul. Mistrza Twardowskiego w Toruniu”.
więcej

Przebudowa ul. ELEKTRYCZNEJ w Toruniu

2018-04-12
Przebudowa ul. ELEKTRYCZNEJ  w Toruniu Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym zadania: ”Przebudowa ul. ELEKTRYCZNEJ w Toruniu”
więcej

Stokrotkowa z mieszkańcami

2018-03-16
Stokrotkowa z mieszkańcami Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach realizowanego od kliku lat programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza na konsultacje dotyczące przebudowy ul. Stokrotkowej w Toruniu.
więcej

św. Antoniego z harmonogramem

2017-11-28
św. Antoniego z harmonogramem Miejski Zarząd Dróg zaprasza na spotkanie dotyczące przebudowy ul. św. Antoniego w Toruniu, które odbędzie się w najbliższy czwartek (30.11) w godzinach 15.30-17.00 w Zespole Szkół Muzycznych przy Szosie Chełmińskiej 224/226.


więcej

Popiełuszki z mieszkańcami

2017-11-06
Popiełuszki z mieszkańcami W najbliższy czwartek ( 9.11) Urząd Miasta Torunia i Miejski Zarząd Dróg zaprasza na konsultacje społeczne dotyczące remontu ulicy Popiełuszki. Spotkanie odbędzie się w Przystani Toruń o godz. 17.00 przy ul. Popiełuszki 1.
więcej

Konsultacje ul. Bluszczowa – drugi etap

2017-11-06
Konsultacje ul. Bluszczowa – drugi etap Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w drugim etapie konsultacji dotyczących zadania:
więcej

Rozbudowa ul. Bluszczowej oraz ul. Osiedlowej na odcinku od ul. H. Morycińskiego do ul. Orzechowej w Toruniu

2017-10-09
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach dotyczących zadania:
”Rozbudowa ul. Bluszczowej oraz ul. Osiedlowej na odcinku od ul. H. Morycińskiego do ul. Orzechowej w Toruniu”

więcej

Przebudowa ulicy Serdecznej w Toruniu

2017-06-30
W nawiązaniu do spotkania konsultacyjnego w dniu 19.06.2017 r. w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” dla zadania pn.: „Przebudowa ulicy Serdecznej w Toruniu” załączamy rysunki z propozycją planu zagospodarowania terenu dla ul. Serdecznej z uwzględnieniem uwag zgłoszonych przez Mieszkańców podczas spotkania. Ponadto zgodnie z wnioskami Mieszkańców zamieszczamy rysunki przekrojów poprzecznych drogi.
więcej

Serdeczna z mieszkańcami

2017-06-13
Serdeczna z mieszkańcami Zapraszamy na spotkanie z udziałem projektanta, które odbędzie się dnia 19.06.2017 r. (poniedziałek) w godzinach 16.30-17.30 w punkcie zlokalizowanym przy ul. Serdecznej.


więcej

Ankieta dotycząca przebudowy ul. św. Antoniego w Toruniu

2017-05-24
Trwają konsultacje dotyczące przebudowy ul. św. Antoniego w Toruniu. Zachęcamy do wypełniania ankiety związanej z projektem. Ankietę można wypełniać do 30 maja b.r. więcej
więcej

Ulica św. Antoniego z mieszkańcami

2017-05-08
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach realizowanego od kliku lat programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące przebudowy ul. św. Antoniego w Toruniu. Spotkanie odbędzie się 15 maja 2017r. w godzinach od 16.00 do 18.00. w Zespole Szkół Muzycznych w Toruniu, ul. Szosa Chełmińska 224/226. Przebudowa ul. św. Antoniego (od ul. Koziej do ul. Szosa Chełmińska) jest na etapie projektowania. W tym roku planuję się realizację pierwszego etapu od Szosy Chełmińskiej do Kruczej. W konsultacjach dotyczących kształtu ul. św. Antoniego weźmie udział projektant i przedstawiciel MZD.
więcej

Rowerem po Toruniu - etap II

2017-03-08
Jak będzie rozwijana sieć dróg rowerowych w Toruniu? Gdzie powstaną nowe trasy? Jaki będzie ich standard? Jakie ułatwienia dla ruchu rowerowego wprowadzi miasto? Prezydent Torunia zaprasza do udziału w II etapie konsultacji społecznych dotyczących "Koncepcji rozwoju komunikacji rowerowej w Toruniu na lata 2017-2023".
więcej

Pomysł na Św. Józefa i Kaszubską

2017-02-07
Pomysł na Św. Józefa i Kaszubską Koncepcja uwzględniająca uwagi mieszkańców z konsultacji już gotowa. Zostanie omówiona podczas drugiego spotkania konsultacyjnego, 15 lutego 2017 r.
więcej

Przebudowa ul. Wiązowej

2016-12-06
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w drugiej części konsultacji społecznych dotyczących zadania:
„Przebudowa ul. Wiązowej na odcinku od ul. Podgórnej do ul. Głowackiego w Toruniu”
więcej

Przebudowa ul. Św. Józefa i ul. Kaszubskiej

2016-12-06
Ruszają konsultacje w sprawie koncepcji przebudowy ul. Św. Józefa i ul. Kaszubskiej. Opinie przesyłać można do 20 grudnia, spotkanie konsultacyjne odbędzie się 14 grudnia.
więcej

Rodzinna i Przyjemna

2016-09-14
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zadań:
”Przebudowa ulicy Rodzinnej w Toruniu na odcinku od ul. Szczęśliwej do ul. Przyjemnej” oraz „Przebudowa ul. Przyjemnej w Toruniu na odcinku od ul. Rodzinnej do końca ulicy w stronę zachodnią”

więcej

Wiązowa z mieszkańcami

2016-05-20
Wiązowa z mieszkańcami W ramach programu „Zaprojektuj ulicę” Miejski Zarząd Dróg w Toruniu zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zadania: „Przebudowa ul. Wiązowej na odcinku od ul. Podgórnej do ul. Głowackiego w Toruniu”
więcej

Zaprojektujemy Kresową z mieszkańcami

2016-05-20
Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących zadania: ”Rozbudowa ul. Kresowej w Toruniu/ ul. Toruńskiej w Grębocinie na odcinku od DK 15 do ul. Iławskiej”
więcej

Postaw z nami stojak rowerowy

2016-05-10
Postaw z nami stojak rowerowy Miejski Zarząd Dróg w Toruniu zachęca mieszkańców i instytucje do zgłaszania propozycji lokalizacji dla stojaków rowerowych na terenie Torunia.
więcej

Chabrowa z mieszkańcami

2016-05-09
Chabrowa z mieszkańcami W najbliższą środę, 11 maja, o godzinie 15.30 Miejski Zarząd Dróg w Toruniu zaprasza na kolejne spotkanie w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” . Tym razem będzie ono dotyczyło opracowania dokumentacji projektowej dla ul. Chabrowej w Toruniu.
więcej

Astrowa z mieszkańcami

2016-04-14
Astrowa z mieszkańcami Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące przebudowy ul. Astrowej w Toruniu.
więcej

Z mieszkańcami na Tulipanowej

2016-03-11
Z mieszkańcami na Tulipanowej W związku z przebudową ulicy Tulipanowej zapraszamy mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek(14.03) w godzinach od 15.00 do 16.00 na skrzyżowaniu ulicy Tulipanowej i Storczykowej.
więcej

Porozmawiajmy o parkingu

2016-03-10
Porozmawiajmy o parkingu Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców na konsultacje dotyczące planowanej budowy parkingu przy ul. Kolankowskiego 6 w Toruniu.
więcej

Stawki Południowe z mieszkańcami

2015-06-12
Stawki Południowe z mieszkańcami Jezdnia bitumiczna, zjazdy do posesji, chodniki, droga rowerowa i odwodnienie-takiej ulicy oczekują mieszkańcy Stawek Południowych.
więcej

Stawki Południowe do konsultacji

2015-06-08
Stawki Południowe do konsultacji Miejski Zarząd Dróg w Toruniu w ramach programu „Zaprojektuj ulicę” zaprasza mieszkańców na konsultacje społeczne dotyczące przebudowy ul. Stawki Południowe w Toruniu.

więcej

Tulipanowa z mieszkańcami

2015-06-03
Tulipanowa z mieszkańcami Ulica Tulipanowa zgodna z oczekiwaniami mieszkańców.
więcej

Tulipanowa na planie

2015-05-21
Tulipanowa na planie Serdecznie Państwa zapraszamy na kolejny dyżur konsultacyjny dotyczący przebudowy ul. Tulipanowej w Toruniu.
więcej

Konsultacje ul. Tulipanowej

2015-05-12
Konsultacje ul. Tulipanowej Serdecznie Państwa zapraszamy na dyżur konsultacyjny dotyczący przebudowy ul. Tulipanowej w Toruniu. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Miejskiego Zarządu Dróg w Toruniu oraz Projektanci.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 maja 2015r. w Zespole Szkół Muzycznych przy ul. Szosa Chełmińska 224/226 ( budynek A). Zapraszamy w godzinach od 16.00 do 18.00
więcej

Prezentacja ul. Kamiennej

2015-04-22
Prezentacja ul. Kamiennej Serdecznie Państwa zapraszamy na prezentację planu sytuacyjnego przebudowy ul. Kamiennej w Toruniu, która odbędzie się w dniu 13 maja 2015r. w godzinach: 14.00-16.00
Miejsce spotkania: skrzyżowanie ul. Kamiennej z ul. Dojazd.
więcej
 
  • Pogotowie drogowe
  • Toruń bez tirów
  • Zapytaj drogowca

Ważna informacja

Zamknij
Ta strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z Serwisu. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku możesz zmienić ustawienia swojej przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej na temat plików cookies w Polityce cookies.